Bodrum Araç Kiralama

Bodrum bölgesinde yer alan müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını en yüksek kaliteyle karşılamaktayız. Bodrum araç kiralama firması olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm araç çeşitlerini bünyemizde bulunduruyoruz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

İstanbul’dan başlayıp Bodrum’a kadar uzanan geniş hizmet ağımızda, günlük, haftalık aylık ve operasyonel araç kiralama desteğimizin yanında, tecrübe ve güven dolu  her bütçeye hitap edecek araç kiralama çözümleri sunuyoruz.

Günlük araç kiralama bunların başında gelmektedir. Bodrum araç kiralama ile koyları keşfetmek artık çook daha kolay.

 

Oto kiralamada en önemli detay itimattır. Kurumsallaşmış firma yapımız, kaliteli ve sorunsuz bir kiralama süreci geçirebilmeniz adına yeterli donanım ve alt yapıya sahip olduğu gibi, bütün hizmetlerimiz de prosedürler ve mevzuatlar çerçevesinde gerçekleşmektedir.

 

Son dönemlerde rent a car hizmetleri gerek bireysel gerekse sektörel olarak yoğun talep görmeye başlamış, bu da akıllarda avantajlarının neler olduğunun düşüncesini uyandırmıştır? Peki


 

Bodrum Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 

Bilindiği üzere rent a car, mülkiyetin değil sadece araç kullanım hakkının bir bireye yada kuruma devredilmesi işlemidir.

 

Belirli süre zarfında, belirli bir bütçe karşılığında teslim edilen araçlar, yine anlaşma süresi bitiminde tekrar teslim alınmakta ve başka bir kişi yada kurumlara kiralanmaktadır. Bodrum Milas Hava Limanı Araç Kiralama fiyatlarında rekabetçiyiz.

 

Hal böyle olunca, aracın bütün sorumluluk ve bakımlarının üstlenilmesi de yine acentelere kalmaktadır.

 

İşte oto kiralama bir araç sahibi olmak için ayrılması gereken yüksek meblağların önüne geçtiği gibi, aracın dönemlik bakım ve yenilenmesi gereken prosedürlerle uğraşma dönemini de geride bırakmakta, ekonomik koşullarda araç ihtiyacını karşılama yolunu açmaktadır.

 

Farklı ihtiyaçlar için farklı araç modellerinden yararlanma fırsatının olduğu gibi, aracın yaşlanması, kilometresinin artması yada değerinin düşmesi gibi sorunlarları dert etme dönemini de bitirmektedir

 

Kurumsal kiralamalarda da ulaşım için şirket bütçesinden yüklü bakiye çıkmasının önüne geçerek , cüzi fiyatlar karşılığında oto ihtiyaçları karşılayan rent a car hizmetleri, aynı zamanda kiralama bedelini gider olarak gösterilebildiğ içinde vergi avantajından yararlanma fırsatı da sağlamaktadır.

 

Ücretsiz Adrese teslim oto kiralama hizmetlerimizde, aynı zamanda otel yada havalanlarına teslimat ve iade avantajlarımızla da zahmetsiz bir kiralama süreci sağlıyoruz. Bodrum araç kiralama hizmetimizden özel fiyatlarla yararlanın.


 

Araç Kiralamaya Uygun Araçlarımız

 


Müşteri memnuniyeti her zaman bizim en temel prensibimiz olmuştur. Bu sebeple kiralama sürecinde sorun ve aksaklık yaşanmaması adına araç filolarımızı, yeni nesil 3 yaşından küçük otolardan oluşturarak, her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek model ve seçeneklere de donanımlaştırmayı başardık.


Ekonomik, orta sınıf ve lüks araç alternatiflerinden oluşan rent a car larımız, sınıfına uygun şartlar ve fiyatlandırmalar üzerinden hizmete sunulmaktadır.


Dizel yada benzinli yakıt tipleri, otomatik yada düz vites seçenekli oldukları gibi kasko, trafik sigortası ve muayenesi ile de trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek herhangi bir eksikliği de bulunmamaktadır. Mevsimsel lastik değişimlerinin yanı sıra çocuk koltuğu, OGS, HGS ve 7/24 yol yardım desteğimizle de çok çok yönlü hizmetler vermeye devam ediyoruz.


 

Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?

 

Oto kiralamada olmazsa olmaz temel prensip T.C kimlik kartı, sürücü belgesi ve kredi kartı sahibi olunmasıdır.


Ekonomik ve orta sınıf araçlar için azami 21 yaş ve iki yıllık sürücü deneyimi, lüks ve VIP otolar için de 28 yaş ve en az 3 yıllık sürücü tecrübesi aranılan şartlar arasındadır.

 

Sözleşme karşılığında teslim edilen araçların hizmet bitiminde anlaşılan saat ve tarihte teslim edilmesi kuralına riayet edilmesi, aksi durumunda günlük fiyat üzerinden ekstra ücret işlemine tabi tutulduğu da bilinmesi ve göz ardı edilmemesi gereken kriterler arasında yer almaktadır.


Sürücü kiraladığı her aracın korunması ile yükümlü olup, bireysel hatalardan kaynaklı(Alkollu ve uyuşturucu madde etkisinde araç kullanma.. vb) kasko ve sigortanın teminat dışında kalacağı da unutulmamalıdır.

 

Aynı zamanda park ve trafik cezaları da yine kiracıya ait olup, diğer tüm kaza, sorun ve aksaklıklarda acentamız tüm yükümlülük ve imkanlarını seferber ederek, sorunsuz bir kiralama süreci yaşatmaktadır.

 


Bodrum Araç Kiralama Fiyatları


Oto kiralamada her araç kendi sınıfı içerisinden değerlendirilmekte, markası, modeli ve yaşına göre fiyat listesi belirlenmektedir. Bunu yanı sıra günlük, haftalık aylık yada uzun dönem kiralamalarda fiyatlarda etkin rol oynarken, uzun dönem kiralama.
Kiralanacak her aracın kendine özgü ölçütleri bulunmaktadır. Bu yüzden her araç; markasına, modeline, yaşına ve diğer özelliklerine göre belirlenmiş fiyatlarla kiralanabilmektedir. Ayrıca kiralama süresi de fiyatlar için bir etkendir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak belirlenen kiralamalar fiyatları etkilemektedir. Uzun dönemli kiralamalar kısa olanlara göre daha ekonomik sayılabilir.Diğer seçeneklere oranla daha ekonomik avantajlar sağlamaktadır.Ayrıca özel fiyatlarla Bodrum havalimanı araç kiralama hizmetlerinden fayfalanabilirsiniz.

 


Bodrum Lüks Araç Kiralama

Önceliği konfor olan müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alan modern lüks araçlar, oto kiralamada da önemli bir yere sahiptir. Yüksek kaliteye sahip bu araçlar, dünyanın en iyisi olarak anılırlar ve tercih edilirler. Her türlü ihtiyacı karşılamalarının yanı sıra estetik anlamda bile ayırt edilebilen bu araçlar, yüksek güvenlik önlemleri de barındırırlar.


Bodrum Aylık Araç Kiralama


Oto kiralamada günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilen araçlar bulunmaktadır. Araç kiralamak isteyen kişi, kendine en uygun süreye karar vererek işlemlerini ona göre düzenler. Aylık araç kiralama, daha kısa süreli olanlara göre hem daha tasarruflu hem de daha konforlu olabilmektedir. Ayrıca pek çok farklı avantajı sayesinde de sürücüler tarafından sık sık tercih edilmektedir.


Bodrum Havalimanı Araç KiralamaHer mevsim ziyaretçilerine kapılarını açan Bodrum, araç kiralama ile ulaşımda da kolaylığı sağlamaktadır. Havalimanına inen yolcuların taksi ya da toplu taşıma araçlarını kullanmasına gerek kalmadan tüm avantajlarıyla hizmet veren araç kiralama sayesinde planlarınızı aksamadan gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise önceden rezervasyon yaptırmaktır. Bu sayede ulaşım sıkıntısı çekmeden şehrin tadını çıkarabilirsiniz.


Bodrum Günlük Araç KiralamaGünlük ihtiyaçları karşılamak için kiralanan araçlar, sürücünün rahat etmesini sağlayarak işlerini kolay bir şekilde bitirmesine olanak sağlamaktadır. Son model ve marka araçları bile uygun fırsatlarla kiralayabileceğiniz bu sistem sayesinde otomobil kullanmanın tadına varabilirsiniz. Zamandan ve bütçeden tasarruf edebilmenizin yanı sıra seçtiğiniz aracın keyifli sürüşüyle de yeni deneyimler edinebilirsiniz.

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları