Haftalık Araç Kiralama

Bir organizasyona katılmak yada hafta sonu için bir şehir turuna çıkmak istiyorsunuz ama bunun için bir aracınız yok. O halde yapmanız gereken tek şey güvenilir bir oto kiralama firmasının kapısını çalmak olacaktır. 20 yılı aşkın profesyonel hizmet yapımız ile rent a car hizmetleri konusunda kurumsallaşan firmamız, günlük, haftalık, aylık hatta operasyonel araç kiralamada öncü isimler arasında yer almakta, daima kaliteli, sorunsuz ve ekonomik hizmetlere imza atmaktadır.

İhtiyaç duyacağınız haftalık araç desteğinde de yanınızda olan firmamız, geniş araç seçeneklerimiz, lüks, ekonomik ve orta sınıf oto alternatiflerimiz ile her bütçeye ve beklentiye hitap edecek seçeneklerle sizleri buluşturmaktadır.

 

Benzinli yada dizel yakıt seçenekli, manuel yada otomatik vites çeşitli, 3 yaşından küçük yeni seri araçlarımız, trafik sigortalı ve kasko güvencesi altındadır. Kiraladığınız andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz otolarımızın aynı zamanda tüm muayene ve dönemlik bakımları yapılmış olup, iç donanımı eksiksiz ve hijyeni sağlanmış olarak teslim edilmektedir. Akü, motor ve diğer ekipman performansları, trafiğe çıkmada engel teşkil etmeyecek biçimde bakımdan geçmiş olup, aracın bütün sorumluluğunu yükleniyor, size sadece aracın yakıtını doldurup, yollara çıkmanın keyfini sürmeyi bırakıyoruz.

 

Mevzuatlar gereği kriterlere uyan herkesin, haftalık araç kiralama hizmetimizde dilediği aracı kiralayabileceği acentemizde, ayrıca yol yardım ve7/24 müşteri desteğini de hizmet boyunca aktif tutuyor, esnek ödeme planımız ile ulaşılabilir bir kiralama hizmeti sunuyoruz.

 

Küçük ve büyük çaplı işletmeler için büyük avantajlar sağlayan araç kiralama ile araç yenileme, vergi, bakım, kasko, sigorta gibi ekstra prosedürlerle uğraşmadan sadece işinize odaklanabilir, KDV ve motorlu taşıt vergisini gider göstererek, vergiden kazanç elde edebilirsiniz. Bodrum araç kiralama

 

Kiralama süreci size kalmış araçlarımızla tanışmak için bizimle online yada direk iletişime geçebilir, otolarımızı inceleyip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Sözleşme karşılığında teslim ettiğimiz araçlarımızı dilerseniz havaalanı teslim olarak da alabilir, seyahat için geldiğiniz şehre, size ait bir araç ile merhaba diyebilirsiniz.

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları