Uzun Dönem Kiralama

Oto kiralama sektörüne yeni bir boyut ve ivme kazandıran uzun dönem araç kiralama, özellikle kurumsal firmaların son dönemde en çok rağbet gösterdiği hizmetlerimiz arasındadır. Toplantılar, anlaşmalar, organizasyonlar gereği sürekli konum değiştirmek zorunda kalan faal çalışan departmanlar için bir araç tedariği şarttır elbette ki.

 Aracın bakımı, muayenesi, tamiri ve gerekli bir sürü prosedürle uğraşmak yerine, aylık araç kiralama ile hem operasyonel hem de finansal  olarak daha konforlu bulan firmalar, oto bakım ve giderlerine ayıracakları bütçeyi, hizmet odaklı yatırımlara yönlendirerek, şirket giderlerini düşürdükleri gibi, çalışma performanslarını da gerektiği gibi yürütebilecek şartları bu sayede sağlamış olmaktadır.

 

Enta Car olarak bizler de geniş araç filolarımız ile uzun dönem ve operasyonel araç kiralama gibi seçeneklerle her beklentiye hitap edecek model ve kapasitedeki araçlarımızı, sigorta ve kasko güvencesi altında, mevzuatlara uygun ruhsat ve muayenesi eksiksiz olarak hizmete sunuyoruz.

 

Yaz kış lastik değişimleri, dönemlik muayene ve takipleri, HGS ve OGS kayıtları ile sorunsuz kiralayabileceğiniz otolarımızı, ister adrese, dilerseniz havaalanı araç kiralama birimlerimize teslim fırsatlarımızla edinebilirsiniz.

 

Mevzuat gereği kiralayan şirket yada şahısın kriterlere uygun olması durumunda, sözleşme ile resmi hale getirdiğimiz kiralama işlemlerinizi ayrıca şirket gideri olarak gösterebilir, araç sahibi olmayı ekonomik hale getirebilirsiniz. 

 

7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetlerimiz, yol yardım desteğimiz, erken rezervasyonda indirimli fiyat anlayışımız ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası yürüten firmamız, yılların tecrübesi ve alt yapısı ile uzun dönem araç kiralamada güvenebileceğiniz bir adrestir.

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları